Loading...
Pokaż opcje
Order fulfillment: 7 days
Producer: Chloe's Home

Buy the collections!

ubranka dla psów, moda dla psów
Dog Lead TUSCANY
50,00 PLN

Dla fanów stylu romantycznego przygotowaliśmy kolekcję szelek dla psów inspirowanymi porankiem w Toskanii. Szelki uszyte są z przodu z materiału w stylu Chanel.

Widać w nich drobne przeszycia, a sam materiał wygląda jak plaster miodu. Z drugiej strony znajduje się aksamit – delikatny i przyjemny w dotyku. Całość obszyta jest gustowną lamówką. Uroku dodaje szelkom skórzana metka ze złotym logo maki Chloe’s Home.

Szelki są specjalnie wyprofilowane i mocno wycięte w okolicach łapek by nie uwierały zwierzaka podczas chodzenia. Wykończenie lamówką sprawia, że szelki wyglądają nietuzinkowo. Każdy szczegół jest dopracowany, a ergonomiczny kształt zapewni wygodę w chodzeniu nawet podczas długich spacerów.

Dla bezpieczeństwa szelki mają podwójne zapięcie – na ładnie schowany rzep i na klamerki. Dwa półkola przy klamerkach służą do tego by Twój pies był symetrycznie zapięty, co pomaga w utrzymaniu go na smyczy. Wewnątrz wszyta jest specjalna siatka, która zapobiega rozciąganiu się szelek i jest przewiewna, przez co ciało zwierzaka się nie poci.

Size

 • XXS: 

  Obwód klatki – 29cm – 33cm, Długość szelek – 16 cm

 • XS: 

  Obwód klatki – 34cm – 38 cm, Długość szelek – 17 cm

 • S: 

  Obwód klatki – 39cm – 42 cm, Długość szelek – 18 cm

 • M: 

  Obwód klatki – 43cm – 46 cm, Długość szelek – 19 cm

 • L: 

  Obwód klatki – 47cm – 50 cm, Długość szelek – 19 cm

You might like as well