Wczytuję dane...
Pokaż opcje
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: Chloe's Home
Produkt dostępny!

Budka LOS ANGELES dla psa to raj na ziemi dla zwierząt, które lubią spać pod przykryciem i chowają się do spania. To idealne miejsce dla małej gwiazdy i przytulasa, bo będzie mógł się wtulić w poduszkę, ale i indywidualisty, bo będzie mógł znaleźć spokój. Budka przypomina popualarną budkę dla zwierząt, jednak jej funkcjonalność pokazuje, że jest to produkt nietuzinkowy.

Wysokiej jakości bawełna w gwiazdki z której są uszyte boki i przód budki, a także wysokogatunkowy materiał na dachu budki sprawia, że to posłanie będzie służyło Twojemu czworonogowi przez długi czas. Budka jest w pełni składana i ma wyjmowany każdy bok co pozwala na szybki transport i zajmowanie małej powierzchni po złożeniu.

Niezwykle miękka poduszka jest dwustronna. Z jednej Twój zwierzak będzie mógł się wtulić w przyjemny i delikatny kocyk w wycięte gwiazdki, z drugiej strony uszyta jest z praktycznego, drapowanego materiału.

Uroku i słodkości dodają budce haft z logo marki oraz odczepiana gwiazdka, na której możemy wyhaftować imię lub inicjały Twojego czworonoga. Budka ma wyjmowane wszystkie boki i sufit, dzięki czemu z łatwością możesz ją złożyć i wyprać. Jest łatwa i lekka w przewożeniu, a do tego niezwykle piękna. Twój pies będą miały w końcu swoją oazę, w której będą się mogły schować i wyciszyć.

Wymiary: szerokość 34cm, długość 45cm, wysokość 45cm

Rozmiar

  • M: 

    34x45x45

  • L: 

    55x70x68

Powiązane produkty