Wczytuję dane...
Pokaż opcje
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: Chloe's Home
Produkt dostępny!

Byliście w Paryżu?

To miasto przepychu, elegancji, światowa stolica mody. Tu blichtr łączy się z minimalizmem i dlatego kolekcja PARIS od Chloe’s Home idealnie pasuje do tego miasta!

Wiecznie modny materiał z widocznymi nićmi w stonowanych kolorach to kwintesencja dobrego stylu. Legowisko PARIS wyróżnia się spośród innych. Prostokątne posłanie łatwo ustawisz w każdym miejscu mieszkania lub domu. Cały kształt jest dobrze przemyślany – tył to lekko wydłużone półkole, które ma identyczne odwzorowanie w wejściu i jest jego odwróceniem.

Niskie wejście sprawia, że nawet mały czy starszy zwierzak bez problemu przez nie wejdzie. Chloe’s Home zadbała o każdy szczegół. Mała poduszeczka jest nie tylko elementem ozdobnym, ale także praktycznym. Twój pies i kot może sobie na niej oprzeć głowę. Wnętrze boków i poduchy wypełniają najwyższej jakości kulki silikonowe, które dostosowują się do ciała Twojego czworonoga. Haft na tylnej ściance dodaje posłaniu uroku i pokazuje, że to luksusowy produkt. Kokardka zamieszczona z przodu jest odpinana, dlatego możesz zmienić jej kolor i dostosować ją do swojego charakteru.

To posłanie dla psa ma suwak w poszewce. Całość możesz uprać ręcznie lub w pralce w 30 stopniach. Kokardka: W standardzie otrzymujesz odpowiednią kokardkę dobraną do wybranego koloru, a jeśli chcesz zmienić charakter legowiska możesz dokupić dodatkową kokardkę w innym kolorze!

Rozmiar S/M – 40cm x 58cm, wysokość 28cm, odpowiednie dla psów ok 1 - 7kg. Wielkość legowiska jest liczona po jego spodzie. 

Powiązane produkty