Wczytuję dane...
Pokaż opcje
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: Chloe's Home
Produkt dostępny!

Kup cały komplet!

Szukasz legowiska dla swojej czworonożnej Gwiazdy?

To coś odpowiedniego. Słodki design i najbardziej miękki z dostępnych na rynku kocyków – dzięki temu połączeniu powstały legowiska LOS ANGELES.

Na pięknym i dobrym gatunkowo bawełnianym materiale widać gwiazdy. Wnętrze uszyte jest z bardzo wygodnego kocyka również w drobne gwiazdki. Uroku całości dodaje malutka poduszka, na której Twój pupil może oprzeć głowę. Dodatkowo haft i kokardka przyczepiona z przodu to przysłowiowa wisienka na torcie. Kokardki są doczepiane i możesz je zmienić w zależności od nastroju.

Legowisko siedmiokątne LOS ANGELES ma większą powierzchnię spania niż pięcio- i sześciokąty, a z drugiej strony dużą liczbę boków, o które Twój zwierzak może się oprzeć lub w które będzie chciał się wtulić. Środek uszyty jest z miękkiego koca, który otula ciało psów i kotów, dlatego Twój pupil będzie uwielbiał w nim spać i spędzać czas wolny. Ten luksusowy produkt wypełniają najwyższej jakości kulki silikonowe, które nawet po wielu praniach i latach używania nie deformują się. To dzięki nim legowisko jest tak wygodne, a zarazem dobre dla zwierząt, które mają problemy ze stawami, bo kulki dostosowują się do ich ciała.

To posłanie dla psa i kota ma wyjmowaną poduchę.

Całość możesz uprać ręcznie lub w pralce w 30 stopniach

Długość i szerokość legowiska

 • S: 

  49cm x 21cm

 • M: 

  65cm x 24cm

 • L: 

  80cm x 26cm

 • XL: 

  95cm x26cm

 • XXL: 

  115cm x27cm

Powiązane produkty