Wczytuję dane...
Pokaż opcje
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: Chloe's Home
Produkt dostępny!

Legowisko Shampagne in MONTE CARLO Tworząc nasze luksusowe produkty Chloe’s Home dla psów i kotów wiedzieliśmy, że nasi Klienci szukają eleganckich połączeń, klasycznej stylistyki i praktycznych rozwiązań.

Legowiska MONTE CARLO to połączenie tych cech w jednym produkcie. Piękne, zawsze modne pasy są kwintesencją dobrego stylu. Gruba bawełna wygląda dobrze przez wiele lat, a także nie gniecie się.

Legowisko siedmiokątne MONTE CARLO ma dużą powierzchnię do spania, a z drugiej strony dużą liczbę boków, o które Twój zwierzak może się oprzeć lub wtulić. W środku znajduje się wyjątkowo miękki materiał, który otula ciało psów i kotów, dlatego Twój pupil będzie uwielbiał w nim spać i spędzać czas wolny. Dla wygody Twojego czworonoga wnętrze MONTE CARLO zostało wypełnione najlepszej jakości kulkami silikonowymi. To one sprawiają, że legowisko otula ciało zwierząt i nie odkształca się na stałe nawet po długim użytkowaniu.

Łatwo się pierze i szybko wysycha, dlatego nie musisz się bać, że po praniu legowisko się zniszczy. Legowisko MONTE CARLO to posłanie, piękne ale przede wszystkim wygodne dla Twojego zwierzaka, do którego z przyjemnością będzie wracał.

Posłanie MONTE CARLO ma wyjmowaną poduchę. Całość możesz uprać ręcznie lub w pralce w 30 stopniach.

Długość i szerokość legowiska

 • S: 

  49cm x 21cm

 • M: 

  65cm x 24cm

 • L: 

  80cm x 26cm

 • XL: 

  95cm x 26cm

 • XXL: 

  115 cm x 27cm

Powiązane produkty
Powiązane produkty: