Wczytuję dane...
Pokaż opcje
Realizacja zamówienia: 72 godziny
Producent: Hau Cute
Produkt dostępny!

Zimno i pochmurno, tak że najchętniej Twój psiak zagrzebał by się w wyjątkowo przytulne i ciepłe posłanie? A moze masz psiaka, który uwielba zakopywać się w kocyk, bo tak jest wygodniej i może lepiej odpocząć? 

Legowisko - norka - Scandi jest doskonałą propozycją legowiska dla wyszsstkich psiaków, które cenią sobie wygodne i ciepłe posłanie. 

Wnętrze legowiska wykonane jest z przytulnego i przyjemnego w dotyku baranka, zaś tkaninia zewnętrzna jest tkaniną tapicerską, dzięki czemu posłanie ma zwiększoną odporność na zadrapania. Jakość tkaniny gwarantuje certyfikat Certyfikat Oeko-tex Standard100.

Legowisko jest wyposarzone w zamek błyskawiczny, aby ułatwić utrzymanie w czystosci pokrowca. Pokrowiec należy prać ręcznie, albo w prace w trybie "pranie ręczne".

Poduszka wewnętrz posłania jest wypełniona kulką sylikonową. która gwarantuje, że legowisko nie odkształci się po praniu i długo zachowa swój pierwotny kształt i sprężystość. Dodatkowo kulka silikonowa jest uznawana za materiał doskonały dla wszystkich alergików. 

Legowisko dostępne jest w jednym rozmiarze o średnicy 65 cm i będzie odpowiednie dla piesków małych i średnich ras do 6 kg.

Powiązane produkty