Wczytuję dane...
Pokaż opcje
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: Chloe's Home
Produkt dostępny!

Masz w domu wyjątkowego Zmarzlucha? Legowisko MALMO jest ciepłe i ogrzewa jak żadne inne. To idealne miejsce do odpoczynku dla psa, który lubi spać pod przykryciem.

Wygodę Twojemu czworonogowi zapewnia wypełnienie legowiska najwyższej jakości kulkami silikonowymi, które otulają jego ciało, są sprężyste, więc nawet po wielu praniach nie ugniatają się.

MALMO to legowisko, które może pełnić kilka funkcji. Podstawowa wersja pozwala psu wejść pomiędzy miękkie koce i rozkoszować się przytulnym oraz zacisznym miejscem wtulonym w ciepły materiał. Dzięki suwakowi można rozpiąć wierzchnią warstwę i pozostawić legowisko tylko z kocykiem na górze, pełni wtedy funkcję standardowego legowiska. Odczepiony koc można użyć także jako matę do samochodu lub mieszkania stwarzając psu dodatkowe miejsce do leżenia w ciągu dnia. Górnej części można użyć także jako osobnego koca i przykrywać nim psa w innym legowisku lub na kanapie.

Legowisko MALMO uszyte jest z boku z wysokogatunkowego materiału w jodełkę. Wnętrze z dwóch stron składa się z miękkiego koca, górna warstwa zaś stanowi piękny i niezwykle praktyczny materiał drapowany, który ma mniejszą wchłanialność brudu i wody niż tradycyjny materiał.

Uroku legowisku dodaje gustowny haft z logo marki Choe’s Home z wieńcem i koroną. To legowisko posiada wszyty suwak, dzięki czemu możesz zdjąć i uprać sam pokrowiec.

Legowisko ma jeden rozmiar S/M: średnica 65cm i wysokość 8cm