Wczytuję dane...

Puppia - szelki, ubranka, smycze

Jeśli uważasz, że Twój pupil zasługuje na najlepsze, wysokiej jakości akcesoria, to z pewnością nie przejdziesz obojętnie obok produktów cenionej marki Puppia.

Ten producent luksusowych szelek, smyczy, ubranek dla psów nie mógł nie zagościć w naszym sklepie. W ofercie mamy więc różnego rodzaju szelki dla większych i małych ras. Produkty te ułatwią i uprzyjemnią spacery z czworonogiem, zapewniając mu wyjątkowy komfort. Znajdziesz tutaj zarówno proste szelki, jak i bardziej rozbudowane modele, będące już swego rodzaju ubrankami. Wszystko po to, abyś mógł jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby swojego psa.

Szelki Puppia

Twój czworonożny towarzysz nie lubi chodzić na smyczy, gdyż obroża uwiera go w szyję? Masz pieska, który opornie reaguje na próbę założenia szelek? Czas wypróbować szelki Puppia.

Okazuje się jednak, że szelki dla psa to niekoniecznie kilka prostych, połączonych ze sobą pasków. Puppia pokazuje, że nawet takie akcesoria, jak szelki, mogą stanowić piękne uzupełnienie wyglądu Twojego psa. Mało tego! W ofercie marki są produkty typowo zimowe, stanowiące swoiste połączenie szelek i cieplutkiej kamizelki. Wyposażone w polarowe lub częściowo wełniane podszycie, ogrzeją Twojego psa podczas spaceru w mroźny poranek. Dla kontrastu, na lato proponujemy znany i lubiany model szelek Puppia – SOFT. Produkt wykonany jest z poliestru wysokiej jakości, tworzącego strukturę leciutkiej siateczki. Dzięki temu szelki są przewiewne, nie uwierają i zupełnie nie przeszkadzają psu podczas letnich zabaw na świeżym powietrzu.

Puppia - szelki komfortowe i proste w użyciu

Wiele z proponowanych przez nas modeli charakteryzuje się niezwykle łatwym zakładaniem – wystarczy zapiąć całość na grzbiecie, aby pies był gotowy do spaceru.

Prostsze modele szelek mają możliwość regulacji, dzięki czemu wybrany produkt marki Puppia da się doskonale dopasować do postury i rozmiarów psa.

Zalecamy ponadto sprawdzenie podanych przy każdym produkcie rozmiarów. W przypadku szelko-kamizelek także podajemy dokładne wymiary. Skorzystaj z naszego poradnika i dowiedz się jak mierzyć psa. Wszystko po to, abyś mógł upewnić się, czy wybrany przez Ciebie model będzie dobrze leżał na Twoim piesku.

Wejdź i zobacz szelki, dostępne w naszym sklepie. Przekonaj się, że luksusowe szelki mogą być dla Twojego ulubieńca naprawdę wygodne!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów