Wczytuję dane...
Pokaż opcje
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: Chloe's Home
Produkt dostępny!

Czy lubisz podróżować z Twoim psem lub kotem?

Jeśli Twój zwierzak tak jak Ty kocha jazdę pamiętaj, by podróżować z nim bezpiecznie. Siedzisko do auta DAKAR dla psa i kota zapewnia nie tylko wygodną jazdę samochodem dla Twojego czworonoga ale przede wszystkim bezpieczeństwo w sytuacji stłuczki czy podczas wypadku.

Siedzisko DAKAR uszyte jest w sportowym stylu w kolorach czerwonym i czarnym. Boki, tył oraz poduszka uszyte są z eleganckiego drapowanego materiału w kolorze czarnym, zaś przód i wewnętrzne boki z drapowanego czarnego materiału. Oba z nich nie wchłaniają z taką łatwością wody, brudu i kurzu jak tradycyjne materiały i dzięki temu tak łatwo z nich usunąć sierść (wystarczy przejechać o nim wilgotną dłonią lub ściereczką) czy piach.

W każdym z boków i tyle wszyte są suwaki byś z łatwością mógł wyprać całość na wypadek, jeśli Twój czworonóg cierpi na chorobę lokomocyjną.

Jak przystało na królewskie siedzisko do auta, na przodzie z prawej strony wyszyty jest gustowny haft z inicjałami marki CH zamkniętymi wieńcem i zwieńczonymi koroną. Uroku całości dodaje piękna kostka w dedykowanym dla danego rodzaju siedziska kolorze. Na kostce jest możliwość wyhaftowania inicjałów Twojego pupila.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dla bezpieczeństwa w siedzisku do auta Chloe’s Home wszyte są 2 zaczepy na środku boków. To dzięki nim pies i kot będą siedziały w legowisku, a w przypadku wypadku nie wylecą na przednie siedzenie lub przez szybę auta. Aby ustabilizować posłanie z tyłu znajdują się 2 pasy, przez które przekłada się standardowe pasy bezpieczeństwa w samochodzie. Dzięki temu siedzisko pozostanie na miejscu.

Siedzisko do auta dostępne jest w jednym rozmiarze S/M: 65cm x 45cm Wymiar mierzony jest po podłodze siedziska.