Wczytuję dane...

Smycze

Trudno wyobrazić sobie spacer z czworonogiem bez solidnej, nieprzeszkadzającej zwierzęciu smyczy. I choć warto pozwolić psu wyhasać się na łące, na specjalnym wybiegu albo po prostu w parku, smycz jest niezbędna do tego, aby pupil nie zgubił się na ulicy. Pozwala ona właścicielowi upilnować psa, a zwierzęciu daje możliwość oddalenia się tylko na określoną odległość.

W naszej ofercie mamy smycze z regulacją długości, pozwalające zmienić zakres, w jakim pies może poruszać się obok właściciela. Liczne z proponowanych modeli można zakupić w komplecie z szelkami tego samego producenta. Wówczas akcesoria te mają taki sam kolor, a więc pasują do siebie. Jednak równie dobrze nową smycz da się przypiąć do dowolnych, innych szelek albo obróżki. Wśród producentów smyczy dla psa, dostępnych w asortymencie naszego sklepu są takie marki, jak Hunter, Puppia, Smart Animal i Chloe's Home.

Tworzywa, stosowane w produkcji smyczy to lekkie, lecz trwałe materiały, zapewniające produktom sporą żywotność. Niektóre z nich wykonano ze sztucznej skóry. Wybrane modele charakteryzują się szybkim schnięciem, więc są idealne na jesienne spacery lub wędrówki nad wodą.

Smycz dla psa Puppia

Modeli od cenionego wśród właścicieli psów producenta nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. Oferujemy smycze o szerokości 1,5 cm oraz długości 140 cm. Wybierz taką smycz dla psa Puppia, która będzie pasowała do ubranka Twojego pupila! Są tutaj zarówno jednolicie kolorowe modele (szare, brązowe), jak i smyczki wielokolorowe. Produkt zakończony jest z jednej strony solidnym karabińczykiem, pozwalającym na łatwe i szybkie dopięcie do szelek, a z drugiej – wygodnym uchwytem do trzymania w ręce. Przy poszczególnych modelach podaliśmy również inne, kompatybilne produkty, takie jak szelki dla psa albo kamizelka z tej samej serii.

Zapraszamy do zakupu smyczy i innych akcesoriów w Pretty Puppy House! Jeśli aktualnie używana smycz Twojego czworonoga jest już wysłużona, czas na nowy model. Może smycz dla psa Puppia okaże się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza gdy już masz i cenisz sobie inne produkty tej marki?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów