Wczytuję dane...

Szelki Tre Ponti

Szelki Tre Ponti to połączenie klasycznej, włoskiej elegancji oraz praktycznych rozwiązań. Szelki Tre Ponti są doskonałym wyborem dla psiaków małych ras takich jak maltańczyk czy chihuahua.

W ofercie marki znajdą się również szelki specjalnie zaprojektowanie dla psów ras dużych i olbrzymich. Wszystkie szelki Tre Ponti wykonane są z antyalergicznych materiałów, dzięki czemu są odpowiednie dla psów z problemami skórnymi. Szelki są wodoodporne i odporne na działanie czynników atmosferycznych, dlatego nie odkształcają się ani nie zmieniają kolory pod wpływem promieni słonecznych czy wody. Dla zwiększenia bezpieczeństwa Twojego psa większość modeli szelek Tre Ponti są wykończone materiałami odblaskowymi, zapewniającym widoczność psa po zmroku.

 Tre Ponti - szelki łatwe w zakładaniu i bezpieczne dla psa

Jeśli Twój pies nie lubi szelek zakładanych przez głowę wybierz szelki Tre Ponti. Szelki są wyjątkowo łatwe w zakładaniu i bezpieczne dla psa. Pies po prosty „wchodzi” w szelki a Ty zapinasz je na grzbiecie i gotowe, możecie iść na spacer.

Dla zwiększenia komfortu psa i jego bezpieczeństwa, większość modeli szelek Tre Ponti ma możliwość regulacji, albo na grzbiecie, albo na brzuchu. Dzięki czemu szelki doskonale dopasowują się do kształtów psa i nie przeszkadzają nawet w najbardziej aktywnych zabawach, a Ty masz pewność, że pies nie wyśliźnie się z uprzęży.

 Oryginalne szelki Tre Ponti

W sklepie Pretty Puppy House znajdziesz bogaty wybór kolorów i wzorów szelek Tre Ponti. Oferujemy klasyczne, jednokolorowe modele, a także szelki w oryginalne wzory dla osób lubiących się wyróżnić.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów